VİLLA GARDEN GÜNEYLİ

VillaGarden Güneyli ,Çanakkale'nin marka firması Karel İnşaat tarafından, Saros Körfezi'nin doğa harikasımuhteşem koyu Güneyli' de projelendirilmiştir.İki etaptan oluşan projemiz toplam 34 adet villadan oluşmaktadır.İlk Etap 10 adet villa 10 şanslı aileyi beklemektedir."Yaz Kış Yaşam Keyfi" sloganıyla, tüm detayların düşünülerek tasarlandığı Villa Garden Güneyli; size otel konforunda ev sıcaklığını sunmaktadır.Eylül 2018 de inşaatına başlanacak olan 1. Etap; 1 yılın sonunda teslim edilecektir. Her bir Villa için açık otopark, klima, ısı pompalı ısınma sistemi ile birlikte yüzme havuzu ve güvenlik sistemine de sahip olacaksınız. Estetik, konfor işlevselliğin bir arada olduğu sitemizi mükemmel bir peyzajla birleştireceğiz.

VİZYONUMUZ

Yüksek yaşam kalitesi ve yatırım değeri sunan özgün projeler hayata geçirerek, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutmak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini arttırarak sürdürmek.Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

MİSYONUMUZ

Kalite anlayışı, müşteri odaklı yaklaşımı, farklı düşünme ve farklılık oluşturma ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermektedir.Uzun vadede karlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak. Şehircilik alanında uzman ekibiyle Türkiyenin kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlamaktır.

STRATEJİLERİMİZ

Grup Firmalarımız'ın ana stratejisi, temel faaliyet alanı olan İnşaattaahhüt sektöründeki rekabetçi konumunu korumak ve güçlendirmektir.Şirketimizin gelişme ve büyüme stratejisi ise ulusal ve uluslararası gelişim fırsatı görülen diğer iş alanlarına yatırımcı kimliğiyle girmesi paydaşları üzerinde verimlilik, istikrar ve güven telkin etmektir.